O projektu

Naším cílem je přiblížit vám svět proteinu. Protein je nejen základní stavební buňka svalové hmoty, neobejdete se bez něho při cvičení, při běžném pracovním dnu, ale prospěšný je také při dietě, když se snažíte zhubnout. Bez proteinu se naše tělo neobejde, protože mimo jiné stojí i za důležitými procesy v našem organismu, včetně třeba imunity. 

Protein je pro náš organismus jeden ze základních stavebních prvků.
Všichni bysme ho měli zařadit jako hlavní složku stravy.

Jsme odborníci

Kdo stojí za projektem Můj Protein? Odborníci na zdravou výživu a efektivní hubnutí z KetoFit a zároveň odborníci na sportovní výživu a sportovní výkony z 4Fitness. Díky tomu jsou informace, které publikujeme, ověřené a pravdivé. Vyvíjíme špičková jídla pro sport a fit postavu, udáváme trendy ve fitness a low carb výživě.

Podporujeme české sportovce

Milujeme sport, a proto podporujeme talentované české sportovce. Víme, že sportovní kariéra je náročná. Jsme hrdí, že můžeme přispět rozvoji českého sportu. Sportovci, které podporujeme a kteří využívají naše proteiny, pravidelně získávají zlaté medaile. Buďte s námi součástí zdravé komunity, která se zajímá o své tělo – čtěte Můj Protein.

Protein je důležitý pro výkon sportovců.