Proteinové frappé – ledové osvěžení

Proteinové frappé
Doba připravy
5 minut
Počet porcí
1
Kuchyně
řecká, česká
Hodnocení
(4x)

Nutriční hodnoty

50.2 kcal
Energie
0.5 g
Tuky
0.6 g
Sacharidy
10 g
Bílkoviny

Řadíte se k milovníkům ledové kávy, ale nechcete se v jídelníčku potýkat s vysokým obsahem sacharidů? Vyzkoušejte náš recept na proteinové frappé – zabere pouze pár minut, osvěží vás i v parném létě a ještě vám dodá porci bílkovin.

Ingredience, postup

  • 1 odměrka Ketofit proteinového nápoje
  • 1 příchuťová tableta Ketofit – příchuť espresso
  • 1 šálek espressa (může být i lungo nebo americano podle vaší chuti)
  • led
1

Do shakeru nalijte 180 ml  studené vody a nechte v ní rozpustit příchuťovou tabletu.

2

Přidejte odměrku proteinového nápoje a pořádně protřepte.

3

Když je vše rozpuštěné, přidejte šálek kávy a znovu promíchejte.

4

Servírovací sklenici naplňte do poloviny ledem a připravený nápoj přes něj přelijte.

Káva a zdravý životní styl?

Mnoho lidí se domnívá, že káva a zdraví nebo káva a hubnutí nejdou tak úplně dohromady. To ale nemusí být pravda, záleží především na tom, jakou kávu pijete. V samotné kávě je více než 200 látek, které dokonce pozitivně ovlivňují naše zdraví. Problém nastává ve chvíli, kdy si do kávy přidáváte cukr a mléko, které z neškodného šálku udělá doslova kalorickou bombu.

Pokud si svůj život bez kávových pochoutek neumíte představit, je proteinové frappé skvělou volbou, protože mléko jednoduše nahradíte proteinovým nápojem, který obsahuje pouze minimum sacharidů. Získáte tak doslova fitness recept, který si můžete dopřát třeba jako odměnu po náročném dni nebo po tréninku.

Příchuťové tablety zjednoduší nejen přípravu proteinového frappé

Příchuťové tablety Ketofit jsou neuvěřitelně multifunkční vychytávka, kterou využijete při proteinové dietě, ale také pokud jste příznivci low carb stravování nebo si prostě hlídáte, co jíte. Jsou k dostání v 15 příchutích, ze kterých si vybere doslova každý.

Příchuťové tablety navíc nemusíte používat jen pro přípravu proteinových nápojů, ale budou se vám hodit i do fitness receptu na panna cottu, ochutíte s nimi snídaňovou kaši nebo tvaroh do palačinek.


Další proteinové recepty